×
Вибір мови:

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Інтернет-магазин https://gm-spike.com/ притримується наступних положень:
магазин, іменований «Продавець» пропронує будь-якій фізичній чи юридичній особі, іменуємій «Покупець», здійснити покупку товарів, фото яких розміщені на сайті https://gm-spike.com/, далі сайт.
Під час оформлення замовлення на сайті https://gm-spike.com/ Покупець добровільно підтверджує прийняття цих Умов користування:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання. Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері.
1.2. Продавець здійснює роздрібну та оптову продаж товарів.
1.3. В рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідного артикулу) товару.
1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ
2.1. Для оформлення замовлення Покупцеві необхідно заповнити реєстраційну форму на Сайті. Реєстрація відбувається за бажанням покупця.
2.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом Інтернет-магазину https://gm-spike.com/ і відправляє його Продавцю.
2.3. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення, Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.
2.4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста, точний і повну адресу доставки, а так же узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки.
2.5. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки.
2.6. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати продавця з доставки товару в місто Покупця і повернення товару в місто Продавця по тарифам кур'єрської служби.
2.7. Перед початком експлуатації товару ознайомитися з правилами експлуатації.
2.8. У разі необхідності отримати роз'яснення умов та правил використання товару - звернутися за роз'ясненням до продавця.
2.9. Користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації.
2.10. З метою запобігання негативних для споживача наслідків, стосовно використання товару - дотримуватися рекомендацій виробника щодо заходів безпеки та експлуатаційним правилам, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися умов безпеки, встановлені для товарів такого роду.
2.11. У разі виявлення дефекту, Покупець зобов'язується повідомити про це Продавця протягом 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту виріб передається на експертизу продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість виробу, включаючи вартість доставки. Після закінчення 14 днів з моменту доставки претензії не приймаються.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ
3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону і / або електронній пошті, погоджує додаткові характеристики, комплектацію виробів і їх вартість.
3.2. Продавець зобов'язується поставити товари відповідно до отриманого замовлення, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.
3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлених виробів з їх зразками в каталозі. Вага виробів може незначно відрізнятися від зразка в більшу або меншу сторону в зв'язку з унікальністю кожного виробу.
3.4. Продавець гарантує відповідність якості товару, за стандартами застосовуваним до даного типу товарів.
3.5. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Клієнтом при реєстрації.
3.6 Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

4. ОПЛАТА:
4.1. Безготівковий платіж згідно з договором.
4.2. Платіж по післяплаті (оплата проводиться в момент отримання товару).
4.3. Онлайн оплата - найвигідніший і зручний спосіб швидкої оплати. Для того, щоб оплатити товар дистанційно, при оформленні замовлення виберіть пункт «Онлайн-оплата».

5. ДОСТАВКА
5.1. Обробка замовлень відбувається з 9:00 до 18:00 (понеділок - п'ятниця). Субота-неділя - вихідний.
5.2. Прийом замовлень відбувається протягом року на весь представлений асортимент.
5.3. Після оформлення замовлення на сайті, наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом однієї години або декількох годин для підтвердження і уточнення деталей.
5.4. Доставка товарів здійснюється за допомогою поштових, транспортних і кур'єрських компаній.
5.5. Термін доставки залежить від місця розташування замовника.
5.6. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем які розписані в розділі "ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ". Однак, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

6. ВАРТІСТЬ ВИРОБІВ
6.1. Точна вартість виробу вказана в каталозі Інтернет-магазину https://gm-spike.com/
6.2. Ціна товарів на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем перелік товарів зміні не підлягає.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ
7.1. Покупець не має права повернути товари належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну, затвердженому Постановою Уряду.
7.2. Споживач має право протягом 14 днів, повернути товар належної якості, але за умови якщо товар не був у використанні і зберігся його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, заводська упаковка, документи.
7.3. Доставку виробів Продавцю на заміну здійснює покупець.
7.4. Заміна товару або повернення грошей можлива тільки при дотриманні всіх заходів і процедур. Після перевірки повної комплектації товару, заводський упаковки, на якій штрих код, відсутність пошкоджень і т.д.
7.5. Повернення товару здійснюється шляхом пересилання службами доставки за рахунок покупця. У разі, якщо причиною повернення або заміни стало неналежне якість товару, то оплату за зворотну пересилку бере на себе продавець.
7.6. Якщо ж придбаний товар був належної якості і покупець забравши його з пункту видачі транспортної або кур'єрської компанії (не відмовився після перевірки товару в пункті видачі), але товар з якоїсь причини не підійшов покупцеві протягом 14 днів з моменту отримання, то зворотню відправку, а також пересилання грошей (післяплатою) здійснює покупець.
7.7. У разі повернення товару, повернення коштів здійснюється шляхом безготівкового перерахування на розрахункові реквізити покупця протягом семи днів з дня отримання товару продавцем. Датою отримання вважається чек від транспортної компанії або дата підписання з обох сторін видаткової накладної на повернення.

Вам Відмовлено в заміні товару або повернення грошей, якщо:


Терміни повернення і обміну:
×
Щоб зв'язатися з нами, заповніть форму нижче:

*обов'язково для заповнення

*обов'язково для заповнення

×
GNSS приймач GM Spike для точного землеробства
Дякуємо за звернення!
Представник компанії geometer зв'яжеться з Вами найближчім часом.
×